Co to jest Flymobile ? 

Flymobile to usługa mobilnego Internetu o szerokim zasięgu. Umożliwia surfowanie po Internecie w niemal każdym miejscu i o każdej porze, z prędkością nawet 150 Mb/s. Dostęp do sieci możliwy jest za pośrednictwem routera, modemu, a także smartfonu i tabletu. 

Dzięki dostępności różnych pakietów przesyłania danych, to Ty decydujesz, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni. W przypadku wykorzystania przypisanego pakietu, możesz w szybki i prosty sposób aktywować dodatkowe dane. Jeżeli tego nie zrobisz, usługa mobilnego Internetu nadal będzie dostępna, jednak o ograniczonej szybkości transmisji. Możesz również w każdej chwili przejść z aktualnie korzystanego pakietu na wyższy.

DATA Rewolucja

Odlecisz z wrażenia – Internet Fly Mobile teraz w nowym rewolucyjnym pakiecie                            100 Gb + 200 Gb noc. Razem to aż 300 Gb do wykorzystania.

Poczuj prawdziwą swobodę i korzystaj z internetu mobilnego w rewolucyjnym pakiecie.

Wszystko w technologii LTE na terenie całego kraju. 

* Szczegóły dostępne u Twojego Operatora lub tutaj

Pozostałe pakiety danych w usłudze

  belka_2.png

belka_4.png

opcje z dodatkowym pakietem nocnym 100GB

 belka_5a.png
 belka_5.png

 

 


Od teraz Twój lokalny dostawca super szybkiego światłowodowego Internetu, może wyposażyć Twoje przenośne urządzenie w mega szybki mobilny Internet.


Internet mobilny jest doskonałym uzupełnieniem usług telekomunikacyjnych, takich jak telewizja, Internet i telefonia stacjonarna, oferowanych przez Twojego lokalnego  operatora.


 Dlaczego warto skorzystać z mobilnego Internetu Flymobile?

• bardzo szybki przesył danych - maksymalny transfer danych wynosi aż 150 Mb/s,
• większy zasięg  sieci – usługa obejmuje ponad 99% powierzchni Polski,
• płynność i stabilność łącza – możliwość oglądania telewizji i grania online bez zakłóceń.

 

 
 Jak zacząć korzystać z Flymobile?

Skontaktuj się ze swoim dostawcą usług multimedialnych, wybierz pakiet dopasowany do swoich potrzeb, podpisz umowę i ciesz się ultraszybkim Internetem gdziekolwiek jesteś!