Co to jest Flymobile ? 

Flymobile to usługa mobilnego Internetu o szerokim zasięgu. Umożliwia surfowanie po Internecie w niemal każdym miejscu i o każdej porze, z prędkością nawet 150 Mb/s. Dostęp do sieci możliwy jest za pośrednictwem routera, modemu, a także smartfonu i tabletu. 


Dzięki dostępności różnych pakietów przesyłania danych, to Ty decydujesz, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni. W przypadku wykorzystania przypisanego pakietu, możesz w szybki i prosty sposób aktywować dodatkowe dane. Jeżeli tego nie zrobisz, usługa mobilnego Internetu nadal będzie dostępna, jednak o ograniczonej szybkości transmisji. Możesz również w każdej chwili przejść z aktualnie korzystanego pakietu na wyższy.


Dostępne pakiety danych w usłudze

pakiert_p.png

opcje z dodatkowym pakietem nocnym 100GB

 pakiert_n.png

 

 

 


Od teraz Twój lokalny dostawca super szybkiego światłowodowego Internetu, może wyposażyć Twoje przenośne urządzenie w mega szybki mobilny Internet.


Internet mobilny jest doskonałym uzupełnieniem usług telekomunikacyjnych, takich jak telewizja, Internet i telefonia stacjonarna, oferowanych przez Twojego lokalnego  operatora.

 Dlaczego warto skorzystać z mobilnego Internetu Flymobile?

• bardzo szybki przesył danych - maksymalny transfer danych wynosi aż 150 Mb/s,
• większy zasięg  sieci – usługa obejmuje ponad 99% powierzchni Polski,
• płynność i stabilność łącza – możliwość oglądania telewizji i grania online bez zakłóceń.

 

 

 Jak zacząć korzystać z Flymobile?

Skontaktuj się ze swoim dostawcą usług multimedialnych, wybierz pakiet dopasowany do swoich potrzeb, podpisz umowę i ciesz się ultraszybkim Internetem gdziekolwiek jesteś!