Wszystkie usługi telekomunikacyjne
od jednego operatora

Surfuj po sieci gdziekolwiek jesteś, korzystaj z światłowodowego Internetu domowego, oglądaj najlepsze programy w najwyższej jakości obrazu i dźwięku i rozmawiaj z najbliższymi bez obaw o rachunek. Skontaktuj się ze swoim lokalnym operatorem kablowym i wybierz usługi multimedialne, dopasowane do Twoich potrzeb. Wszystkie usługi od jednego dostawcy, wszystko na jednym rachunku.

 

 

phoneb.pngTelefonia stacjonarna

Przenieś bezpłatnie swój numer telefonu, zyskaj darmowe minuty na połączenia stacjonarne i niskie stawki na połączenia komórkowe. Bądź w stałym kontakcie z bliskimi i nie martw się o formalności. 

piko01.png

piko02.png

netb.pngŚwiatłowodowy Internet

Surfuj po Internecie bez ograniczeń pobierania danych. Ściągaj i wysyłaj na swój ulubiony portal społecznościowy filmy w jakości HD z prędkością światła. Graj w gry przez Internet i miej gwarancję stabilnych pingów.

piko01.png

tvb.pngTelewizja cyfrowa

Oglądaj specjalnie wyselekcjonowane kanały telewizyjne w jakości HD, sprawdzaj opisy programów na najbliższe 7 dni, wybieraj wśród różnorodnych pakietów telewizyjnych.

piko02.png

mobileb.pngInternet mobilny

Korzystaj z Internetu z prędkością nawet 150 Mb/s gdziekolwiek jesteś. Rozmawiaj z przyjaciółmi na komunikatorach, oglądaj swoje ulubione filmy i programy, słuchaj radia internetowego bez zakłóceń i z gwarancją stabilności łącza.